tel: 48 610 19 21 email: pspparznice@hot.pl

Aktualności / Publiczna Szkoła Podstawowa

Aktualności

2019-10-18

Wstańcie, chodźmy! Dzień Papieski

,,Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co co się tej nadziei może sprzeciwić." 

                                                                                                                                                                  Jan Paweł II

18 października obchodziliśmy uroczystość Patrona naszej szkoły - Świętego Jana Pawła II. Hasło przewodnie uroczystości brzmiało: ,,Wstańcie, chodźmy!".

czytaj więcej
2019-10-15

KLASOWE OGNISKO

Korzystając z przepięknej, słonecznej pogody, uczniowie klasy szóstej wraz z wychowawczynią postanowili 14 października opuścić szkolne mury i spotkali się przy ognisku w ogrodzie koleżanki i kolegi z klasy – Alicji i Wojciecha. 

 

czytaj więcej
2019-10-14

Trampolinowy zawrót głowy

14 października uczniowie z klas: 4, 5 i 7, wybrali się na wycieczkę do JumpWorld w Radomiu. Pogoda była wspaniała, humory dopisywały, więc uczestnicy zrelaksowali się, korzystając ze wszystkich atrakcji oferowanych przez obiekt.

czytaj więcej
2019-10-11

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

11 października uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie  klasy 4 i 7 rozpoczynający naukę w naszej szkole zostali serdecznie przywitani przez koleżanki i kolegów z klas starszych. Wielkie święto tego dnia mieli pierwszoklasiści, którzy oficjalnie przez dyrektora p. Jacka Jóźwiaka i wicedyrektor p. Anitę  Kaczówkę - Węgrzyn  zostali przyjęci i mianowani uczniami PSP im. Jana Pawła II w Parznicach. 

czytaj więcej
2019-10-10

Występ grupy cyrkowej Szok

10 października zawitał do nas cyrk Szok. Jak się okazało nazwa odpowiadała rzeczywistości przedstawionej na scenie, gdyż artyści wprawili w zachwyt zebraną publiczność, którą stanowili uczniowie z klas 1 - 8.

 

czytaj więcej
2019-10-05

Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Dnia 3 października 2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Mazowszanach odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców w kategorii klas 5 - 6. W zawodach udział wzięły cztery drużyny szkół podstawowych z: Kowali, Kończyc, Mazowszan i Parznic. Nasi chłopcy zajęli I miejsce w turnieju,  wygrywając wszystkie mecze.

czytaj więcej
2019-09-30

Modernizacja drogi dojazdowej do szkoły

Od 30 września 2019r., w związku z pracami remontowymi (modernizacja wewnętrznej drogi dojazdowej), wyłączony zostanie z ruchu odcinek drogi prowadzący do wejścia  do szkoły przy sali gimnastycznej.
Wszystkich rodziców prosimy o korzystanie z parkingu przed głównym wejściem do szkoły. W trakcie trwania prac budowlanych należy korzystać z wejścia przez szatnię.

czytaj więcej

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej